4-dniowy wyjazd w Gorgany: "Wysoka, Durna i Buc"

Miejsce: Ukraina, Gorgany.IMG 3658

Termin: 31.05. - 03.06.2018. Wyjazd 30.05 późnym wieczorem z Warszawy, powrót 04.06 nad ranem do Warszawy.

Koszt: około 350 zł + ubezpieczenie (we własnym zakresie).

Trasa: Osmołoda-Wysoka-widok na Buca-Sywula-Przełęcz Legionów-Durna-Rafajłowa

Charakter wyjazdu: wędrowny, namiotowy (nie trzeba mieć własnego namiotu).

Wyobraź sobie, że na wschodzie są najpiękniejsze góry na świecie o grzbietach pokrytych kosówą i pooranych zieleniącym się gorganem. Wyobraź sobie siebie, jak wędrujesz po takim grzbiecie, wdychasz głęboko górskie powietrze, a ono pachnie lasem, żywicą, mchem. Wyobraź sobie lesiste zbocza tak bajeczne, że tylko czekasz aż przypadkiem wejdziesz na jakieś mityczne stworzenie. Wyobraź sobie, że przez cztery dni nie schodzisz do doliny, bo wszystko czego ci potrzeba masz w plecaku na grzbiecie i możesz tak iść, aż skończy ci się kupione w Warszawie jedzenie. My też lubimy tak marzyć, ale jeszcze bardziej lubimy łoić po fajnych górach. Kochamy Gorgany na serio i chcemy z nich wyciągnąć ile się da. Mamy ochotę dużo chodzić, żeby obejrzeć Wysoką, Durną i Buca z każdej perspektywy. Będziemy spać w namiotach i gotować na ogniskach, bo nie stać nas na gaz. 

Dla kogo: dla wszystkich z twardą łydą, którym niestraszne podejścia. Dla pasjonatów kąpieli w górskich strumieniach i śniadań z widokiem na kawał ukraińskich Karpat. Dla osób, które do pełni szczęścia potrzebują tylko wyposażonego plecaka i GÓR. 

Zapisy: przez formularz

Prowadzący: Zuzia (703) – kocha SKPB bardziej niż jedzenie, Kama (694) – wieczny student, Paweł (706) – człowiek-(czarny) diament rodem ze Śląska.

Wysoka...

zuzia

Durna...

kama

i Buc...

paweł

Uwaga! Przypominamy, że na wyjazd będziesz potrzebować ważnego paszportu. Zanim się zapiszesz, sprawdź, czy go posiadasz!

Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa: http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/regulamin-wyjazdow.html