Trasa odwołana – 5-dniowy wyjazd na Ukrainę "Last minute! Dwie połoniny w cenie jednej!"

Słoneczne wędrówki, pakiet wycieczek kolejowych i wyżywienie all inclusive (bez baru). To wszystko czeka na Ciebie w majestatycznych pasmach górskich Bieszczadów Wschodnich i Borżawy, teraz dostępnych w ramach jednej pieszej wycieczki. Pikuj i Stij nigdy nie były tak blisko! Nie czekaj, aż promocja ucieknie Ci sprzed nosa - zarezerwuj wycieczkę już dziś!

Widok z góry Pikuj.Zdjęcie wodospadu Szypit.

(zdjęcie po lewej: Tanya Troyan, CC BY-SA 4.0; po prawej: seleonov - CC BY 3.0)
Charakter wyjazdu: pieszy, namiotowy
Dla kogo: dla tych, którym dość już siedzenia w miejscu, i które(-rzy) nie boją się wziąć na plecy namiotów oraz zapasów jedzenia. Dla osób, które nie są dziś pewne swojej kondycji, ale chciałyby ją sprawdzić, i w końcu dla tych, które chcą dobrze zjeść i są otwarte na opcje bezmięsne (także w górach!).
Trasa: Warszawa - Lwów - Sianki - Pikuj - Biłasowica - Wołowiec - Stij/Wielki Wierch - wodospad Szypit - Wołowiec - Lwów - Warszawa
Termin: wyjazd z Warszawy późnym wieczorem 23 lipca (piątek), powrót 29 lipca rano (czwartek)
Koszt: OKAZYJNA CENA 599 zł z wliczonym ubezpieczeniem (NNW + wszystko, co potrzebne do wjazdu na Ukrainę)

Widok na połoninę.Fotografia ogniska
Sprzęt: przede wszystkim ciepły śpiwór, pozwalający na nocleg w temperaturze 5-10 ℃. Typowy sprzęt turystyczny: górskie buty, plecak, kurtka przeciwdeszczowa, ciepłe ubrania. Własny namiot nas ucieszy, ale nie jest wymagany. Szczegółową listę będziemy wysyłać zgłoszonym uczestniczkom i uczestnikom.
WAŻNE: do udziału w wyjeździe niezbędne jest posiadanie ważnego paszportu oraz zaświadczenia o przebyciu pełnego cyklu szczepień przeciw COVID-19.


ZgłoszeniaTRASA ODWOŁANA

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnego na stronie internetowej SKPB Warszawa.


Prowadzący: Bartosz Pergół, Maks Walewski
Kontakt: bpergol325[at]gmail.com, maks.walewski[at]gmail.com
[piszcie prosimy na oba maile równocześnie]

Zdjęcie prowadzącego wycieczkęZdjęcie prowadzącego wycieczkę