4-dniowy wyjazd w góry "Plan maksymalny"

Chcesz wyrwać się w góry ale nie wiesz na co się zdecydować? Tyle pomysłów a każdy wydaje się kuszący? A może zamiast pogrążać się w rozważaniach, po prostu wykonać plan maksymalny? Nasza propozycja to 4-dniowa wędrówka podczas której odwiedzimy aż 4 różne pasma górskie!

Zaczniemy od Beskidu Sądeckiego, zahaczymy o Wyspowy, przetniemy Gorce, a na koniec nie zabraknie nas w Pieninach!

Nieść nas będą nasze własne nogi więc wyjazd będzie odpowiedni dla tych, którym niestraszne jest całodniowe wędrowanie z plecakiem, ale spokojnie - będzie też czas na odpoczynek. I to w pięknych okolicznościach przyrody. Chodzić będziemy głównie szlakami ale będą też przeprawy terenami turystyczno dziewiczymi :)
Będzie dużo gór, ale jeśli żar będzie się łał z nieba to ostatniego dnia pozwolimy sobie na słodkie lenistwo nad Jeziorem Czorsztynskim.


By Jakub Hałun - Own work, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5488951

Noclegi: 2 noce spedzimy w klimatycznych bazach namiotowych, trzeci nocleg póki co musi pozostać tajemnicą ale nie trzeba zabierać namiotu. Przyda się natomiast śpiwór i karimata.

Jedzenie: Kuchnia ogniskowo-mieszana, wariant premium. Wyznajemy zasadę że aby dobrze się chodziło trzeba dobrze zjeść.

Dojazd: Spotykamy się na dworcu w piątek 13.08.2021 późnym wieczorem i jedziemy nocnym pociągiem - kto chce wyciągać z życia maksimum ten musi czasem trochę się poświęcić ;). Powrót - we wtorek 17.08.2021 wieczorem.

Co trzeba zabrać: z ważniejszych rzeczy wygodne buty, plecak, śpiwór, karimatę, menażkę i dobry humor (to ostatnie zapewniamy też na miejscu :) ). Szczegółowo rozwiniemy temat w komunikacji z zapisanymi osobami.

Orientacyjna trasa: Szczawnica-Przysłop-Koziarz-Gorc-Lubań-Trzy Korony (opcjonalnie)-Krościenko

Trasa może ulec zmianie w zależności od warunków i okoliczności.

Koszt: ~400 zł

Prowadzący: Agata Toporowska i Wojtek Owczarek

22563834 1704193976317589 1186362762 o

Zapisy: <zapisy zamknięte>

kontakt: agatarodak(at)gmail.com; wojowcza(at)gmail.com (prosimy pisać pod oba adresy naraz)

Zapraszamy!

Zgłoszenie się na wyjazd  jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa: http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/regulamin-wyjazdow.html

Uwaga: W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju przed wyjazdem od uczestników zostanie zebrany wywiad epidemiologiczny (zapisanie się na trasę jest równoznaczne ze zgodą na zebranie wywiadu przez prowadzących). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do niedopuszczenia do udziału w wyjeździe osób z oznakami chorobowymi.

Tags: