Image Slider - Eskapebolino 2018

VI EskapebolInO 2018 - impreza na orientację

eskapebolino logo 2018 raster mdSerdecznie zapraszamy Was na niedzielę 10 czerwca  do Celestynowa pod Warszawą, na VI edycję EskapebolInO - czyli dzienną imprezę na orientację!  Planujemy 8 tras marszów pieszych w różnych kategoriach: dla zaawansowanych (TZ), średniozaawansowanych (TU), niezaawansowanych (TT), poczatkujących (TP) oraz trasę familijną (TF) przeznaczoną dla rodziców z dziećmi. Kategorie TT, TU i TZ składają się z dwóch etapów, każdy po 3-5 km. Mapy, szczególnie na trasach TU i TZ, będą przekształcone. Trasa TP jest jednoetapowa o przebiegu 4 km.

 

Równolegle do EskapebolInO, na terenie Centrum Edukacji Leśnej (w którym będzie Baza Zawodów) będzie odbywać się Piknik Edukacyjny. W programie wiele ciekawych atrakcji, m.in. degustacje "leśnych smaków" czy malowanie na drewnie. Zachęcamy do udziału w obu imprezach, szczególnie rodziny z dziećmi :) - szczególy w osobnym artykule

 >>> MAPY I WZORCÓWKI <<<

 >>> PROTOKÓŁ I WYNIKI KOŃCOWE <<<

Śledź nas na Facebook'u!

Aktualności:

19.06 - Publikujemy wyniki końcowe oraz protokół
14.06 - Publikujemy Wyniki wstępne
12.06
- Publikujemy mapy poszczególnych tras oraz wzorcówki
09.06
- Publikujemy komunikat techniczny ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi poszczególnych tras
07.06
- UWAGA! Wydłużamy zapisy do północy! Osobom, zapisanym po północy lub tym, którzy pojawią się bez zapisów w Bazie wpisowe wzrośnie o 50%. Nie możemy też zagwarantować pełnych świadczeń (np. mapy dla każdego uczestnika w zespole, tylko np. jedną na zespół)
05.06. 
- Dodaliśmy mapę trasy dojściowej
01.06. - NOWOŚĆ!
Będą dwie trasy familijne (TF): dłuższa-piesza i krótsza-przejezdna dla wózków dziecięcych. - jest możliwość startu w obu trasach (szczególy w regulaminie)
30.05.
- Wprowadziliśmy w Regulaminie imprezy zmiany konecznie ze względu na rozporządzenie RODO
28.05.
- Dodano infromację dot. Pikniku Edykacyjnego w Centrum Edukacji Leśnej