Baner Beskid Niski 2022

  • Rajd Beskid Niski 2022

4-dniowy wyjazd w Beskid Niski „Slow hop, hop, hop!”

 

bnPrzychodzi w roku taki czas, kiedy trzeba spakować plecak i… zaliczyć parę hopek! Hopki w Niskim (wzniesienia przyp. red.) są do tego wprost stworzone – nie za duże, nie za małe - w sam raz na majówkowy relaks. Hopki będziemy łykać każdego dnia niosąc dobytek na plecach i podziwiając panoramy rodem z legendarnej tapety Windowsa. W przerwach między chodzeniem będziemy rozkoszować się daniami z ogniska. Nie zabraknie też miejsca na małą dawkę beskidzkiej historii oraz pigułkę przyrodniczych ciekawostek.

 

 

Fot. Marcin Drzymała

 

Charakter trasy:
Piesza, namiotowa
Termin:
29.04-03.05
Wyjazd z Warszawy w piątek 29.04 wieczorem
Powrót do Warszawy we wtorek 03.05 późnym wieczorem
Koszt:
350 zł + zakupy spożywcze ok. 100 zł (gotujemy na ogniskach).

Dla kogo?
Zapraszamy wszystkich, którzy czują klimat slow, ale też tych, którzy czasem lubią robić hop, hop, hop.
Nie musisz być studentem, ani posiadać wybitnej kondycji. Pamiętaj jednak, że chodzimy cały czas z plecakiem, wyżywieniem i namiotem. Dzienna trasa to odpowiednik ok 20-25 km po płaskim terenie.

bela siana

Fot. Maria Niedziółka


Trasa:
Góra Cergowa – Zawadka Rymanowska – Jaśliska – Polany Surowiczne – Moszczaniec – Rezerwat Źródliska Jasiołki – Jasiel - ZEŚRODKOWANIE, czyli wspólne ognisko z innymi trasami Rajdu Beskid Niski (trasa może ulec zmianie)

zrodelko sw jan

Złota Studzienka św. Jana z Dukli na Cergowej 
fot. Joanna Pniewska-Drzymała


Sprzęt:
Plecak (z pasem biodrowym), buty za kostkę, ciepły śpiwór, karimata, kurtka od deszczu, ciepły polar, metalowa menażka i łyżka, apteczka osobista, latarka "czołówka" (dokładną listę sprzętu podamy później).


Prowadzący:
Maria Niedziółka i Joanna Pniewska-Drzymała

marysia       asia

 

Zapisy:

formularz BRAK MIEJSC
W razie pytań piszcie śmiało: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HOP HOP, ZAPRASZAMY!
Asia i Maria

Oświadczam, że zapoznałam/-em się i akceptuję Regulamin wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępny na stronie internetowej SKPB Warszawa