2-dniowy wyjazd autokarowy w Beskidy Zachodnie "Wsiądź do autobusu (nie) byle jakiego czyli WEEKEND-NIESPODZIANKA"


źródło: Adobe Stock, Jakub Organ


Charakter trasy:
wyjazd autokarowy dla osób polskojęzycznych, noclegi pod dachem


Termin:
28-29.10.2017 r.


O wyjeździe:
Czy chciałbyś "wsiąść do pociągu byle jakiego"? Pojechać gdzieś przed siebie, niewiadomo gdzie? Dać się zaskoczyć? Spędzić weekend pełen atrakcji, z których każda będzie niespodzianką?
W dzisiejszych czasach, kiedy większość przedsięwzięć drobiazgowo planujemy z wyprzedzeniem, a wycieczki dopinamy na ostatni guzik na długo przed wyjazdem wydaje się to prawie niemożliwe. A jednak, i w tym przypadku PRAWIE robi wielką różnicę.
Proponujemy pierwszą w historii SKPB WYCIECZKĘ-NIESPODZIANKĘ!
Wszystko co musisz zrobić to spakować kilka rzeczy do plecaka i przybyć na miejsce zbiórki, żeby wyruszyć z nami... przed siebie!
Nie powiemy Ci dokąd Cię zabierzemy, ale zapewniamy, że będzie dużo pięknych widoków, dużo ciekawych informacji i dużo atrakcji (wśród nich możesz się spodziewać m.in. chwilowego powrotu do KRAINY BEZTROSKIEGO DZIECIŃSTWA oraz wyprawy w...KOSMOS). Mało będzie natomiast chodzenia bo wszystkiego dużo mieć nie można :) Ale z tego względu wycieczka nie wymaga dobrej kondycji fizycznej (jednakże planujemy również krótkie wyjścia w teren górski) i nadaje się dla każdego, kto chciałby wyrwać się w jesienny weekend z miasta i trochę pozwiedzać - oczywiście w pięknych okolicznościach przyrody!


Koszt:
250 - 300zł  (staramy się aby był jak najniższy, cena zawiera przejazdy, noclegi, posiłki i bilety wstępu), będzie zbierany zadatek w wysokości 100 zł w celu potwierdzenia zapisów


Prowadzący:
Uczestnicy 53. Kursu Przewodników Beskidzkich: Grzegorz Bessaraba, Kuba Gos, Kamil Osipowicz, Joanna Pniewska, Kacper Przemyski, Kuba Rozenbaum, Agata Toporowska, Marcin Warpas, Kajetan Wczelik, Kuba Wesołowski, Erwin Zalewski i Dorota Zintel pod opieką przewodników: Bartka Kobierzyńskiego, Joanny Dobosz i Gosi Pleban


Ekwipunek:
Szczegóły organizacyjne, listę niezbędnego sprzętu i jedzenia wyślemy zainteresowanym drogą mailową.


Zapisy:
Przez formularz do 15.10.2017r.


Kontakt:
agata.rodak[at]gmail.com


Zapraszamy!
*zapisując się na wyjazd akceptujesz regulamin wyjazdów SKPB