5-dniowa trasa w Beskid Sądecki "Sandecjana, czyli wizyta u sądeckiej królowej"

“Góry to ludzie, którzy niosą je w plecakach…”, zatem i my wnieśmy swój kawałek gór na sądeckie szczyty. Zapraszamy na pięć listopadowych dni w Beskidzie Sądeckim. Wędrówki z plecakiem i spanie w chatkach/schroniskach. Spotkamy się również z królową Sandecjany, czyli Radziejową oraz jej całym królewskim dworem.

sam 0919

Beskid Sądecki, listopad 2012 r. (fot. Olga Wójcicka)

Termin: 8-12.11.2023 r.
(wyjazd z Warszawy we wtorek (7.11) ok.północy; powrót przed północą w niedzielę (12.11)).

Miejsce: Beskid Sądecki 

Charakter wyjazdu: pieszy (wędrówka ok. 20 GOT dziennie), chatkowo-schroniskowy

Dla kogo: dla osoby, która chce zatopić się w jesiennym klimacie gór oraz spędzić jesienne wieczory w górskich chatkach i schroniskach, zdobyć najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego (jeden ze szczytów KGP), spędzić czas z ludźmi gór w towarzystwie gry terenowej z etno ciekawostkami oraz wziąć udział w kreatywnych jednodniowych warsztatach. 

Wyposażenie: plecak 50-70 l, śpiwór, karimata, buty turystyczne (więcej informacji zostanie przekazanych bezpośrednio od organizatorów)

O wyjeździe/co Cię czeka: wędrówka na granicy Beskidu Sądeckiego i Pienin, zdobycie szczytów: Dzwonkówka, Bereśnik, Eliaszówka, Niemcowa, Wielki Rogacz, Radziejowa, Przehyba, spanie w śpiworze w chatkach i schroniskach, gra terenowa z etno ciekawostkami, zwiedzanie Szczawnicy, Piwnicznej- Zdroju i Starego Sącza.

(Pozostawiamy sobie prawo do zmian w przebiegu trasy.)

Zapisy: formularz
Nie ma się nad czym zastanawiać, chodź z Nami. Będzie fajnie!

Koszt: orientacyjnie ok. 670 zł (studenci 570 zł)+ pieniądze na trzy posiłki w schronisku (składka obejmuje koszty przejazdów, noclegów oraz część posiłków).

Prowadzący: wyjazd prowadzony w teamie Olga Wójcicka i Ula Smykowska

Kontakt: jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas (na obydwa maile jednocześnie): slynnebieszczadzkiebloto(maupa)gmail.com  ;  roznewyjazdy(maupa)gmail.com

Liczba miejsc ograniczona! Zachęcamy do szybkich zapisów i kontaktu z prowadzącymi celem odpowiedzi na nurtujące pytania. Po dokonaniu zapisu spodziewaj się od nas informacji, potwierdzającej Twój udział.

sam 0958

Beskid Sądecki, listopad 2012 r. (fot. Olga Wójcicka)

sam 0861

Beskid Sądecki, listopad 2012 r. (fot. Olga Wójcicka)

safsaIMG 1738 2

ZAPRASZAMY!

Olga i Ula


Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa.