10-dniowy wyjazd do Macedonii “Голем одмор во Македонија”

 

 

Korab

(fot. archiwum własne)

sv ivan ewangelista2

Cerkiew św. Jana Teologa w Kaneo (fot. ignasiak.blogspot.com)
Charakter trasy:
Namiotowa, piesza
Termin:
17 - 27.07.2018 (plus minus 2/3 dni w zależności od lotów)
Dla kogo:
Dla ludzi z doświadczeniem wysokogórskim, obytych z wielodniowymi wędrówkami z pełnym plecakiem, którzy mają tyle odwagi aby pojechać do kraju, który nie istnieje i zdobyć jego najwyższy szczyt.
Koszt:
Około 1000zł + bilety lotnicze (obecnie cena biletów to ok.500 - 600 zł
Prowadzący:
Zosia Jabs i Blanka Błaszczak

Zosia i Blanka

(fot. archiwum własne)

Zosia w Korabie

Zosia w Macedonii (kiedyś) (fot. archiwum własne)

Orientacyjna trasa:
Planujemy przejść wzdłuż i wszerz Park Narodowy Mavrovo, poznać żółwie w Parku Galiczica i nawet spojrzeć na Albanię znad wód Jeziora Ochrydzkiego. Szczegóły podamy zainteresowanym.
O wyjeździe:
Czy odwiedziliście kiedyś miejsce, którego nie ma? Na naszej trasie macie niepowtarzalną okazję spędzić trochę czasu w zagadkowym miejscu znanym nam jako Macedonia. Zapraszamy więc Was na goljam odmor vo Makedonija, czyli wielkie wakacje w państwie, które pod taką nazwą oficjalnie nie istnieje. Wejdziemy na Korab (2764m n.p.m.), który należy do Korony Europy, pokręcimy się wokół pozostałych 52 szczytów, których wysokość przekracza 2000m i odkryjemy jeszcze wiele miejsc o ile, oczywiście, istnieją. Zapraszamy!
Zapisy:
Przez: FORMULARZ
Im szybciej zbierzemy grupę, tym większa szansa na tańsze przeloty!
Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!
Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa: REGULAMIN WYJAZDÓW SKPB